O Nas


Blog, czas start!

Witam wszystkich, którzy będą nas śledzić, nasze podróże i przeżycia. Cieszę się, że jesteście.  Na początek parę słów o NAS. Jesteśmy parą od 2014 roku, a małżeństwem od 14.07.2018.

Poznając się, zgodnie stwierdziliśmy, że naszym wspólnym celem będą podróże i zwiedzanie świata. Po to pracujemy i zarabiamy, by chłonąć z życia jak najwięcej :) 

Karolina - 27 lat. Mgr inż środowiska, pracowałam w zawodzie trochę ponad rok. Skończyłam również wycenę nieruchomości. 

Mike - 35 lat. Wychował się w Niemczech, skąd wrócił do polskich korzeni w wieku 21 lat. Od zawsze chciał mieć własną działalność i tak oto Mu się udało. Dążył do celu i sam zbudował to, co ma(my).

W 2017 roku zgodnie zdecydowaliśmy wspólnie prowadzić działalność, a co za tym idzie, sami ustalamy sobie urlopy. Lepiej być nie może :)  Mamy swoje miejsce na ziemi, w Polsce, w Szczecinie. Teraz czas odkrywać tajemnice świata.

Na naszej wspólnej liście jest w tym momencie 25 krajów. Odkąd poznałam mojego Męża (4 lata) odwiedziłam 15 krajów, których wcześniej nie widziałam, a w samolocie spędziłam do momentu tego posta ok. 150 godzin. Dużo dają nam wspólne podróże i cieszę się, że możemy to realizować. Korzystamy póki możemy 😊 Zdradzę, że już pierwszą podróż na 2019 rok mamy już zaplanowaną i wylatujemy 23go stycznia!Życie to podróż. NASZA podróż. 


Na blogu będziemy pokazywać gdzie podróżujemy, jak wyszukujemy loty i hotele, jak robimy to sami, na własną rękę. Będę polecała (lub nie) nasze destynacje, hotele, restauracje. Skupię się na pewno na naszym podróżowaniu, choć rąbek tajemnicy o Nas samych również uchylę. 

Ja prowadzę instagram pod nazwą karolajn91 (https://www.instagram.com/karolajn91/ bardziej dla hobby i po to,by dzielić się z innymi moimi wspomnieniami. 
Mój mąż założył jakiś czas temu kanał na youtube FunStuffMG https://www.youtube.com/channel/UCEb8kMHyXxbCRkh4ImiFiiw
oba kanały znajdziecie w MENU mojego bloga, skąd bezpośrednio przeniesiemy Was w nasz świat. Powoli się rozwijamy :)


Udanej podróży po naszym blogu!


Komentarze

  1. Ależ jestem ciekawa co tu się będzie działo :) Czekam z niecierpliwością na nowe posty, życzę powodzenia i trzymam kciuki! 😊😊😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się cudownie! Będę obserwować i mocno trzymam kciuki za sukces bloga! :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Bardzo mi miło, że zostawisz ślad po sobie :)

Popularne posty z tego bloga

Filipiny - koszty i praktyczne informacje

Coron Filipiny - island hopping

Internet na Filipinach